Rewal i okolica

Rewal, to jedna z najładniejszych nadmorskich miejscowości w Polsce. Ze względu na swe otoczenie, wieś z pewnością przypadnie do gustu amatorom zieleni i spokojnego, relaksującego wypoczynku.

Rewal jest niewielkim miasteczkiem, aczkolwiek wypełnionym po brzegi różnego rodzaju urozmaiceniami. Jedną z atrakcji jest platforma widokowa, znajdująca się przy ul. Kościuszki, która idealnie nadaje się do obserwacji wschodów jak i zachodów słońca. Rodziny z dziećmi z pewnością zainteresują się Bajkową Chatą, gdzie czekają na nich m.in. Jaś i Małgosia, Królewna Śnieżka, a nawet Hrabia Dracula. Emocje i radość na twarzach młodych turystów gwarantowane.

Z wizyty w Rewalu będą zadowoleni również fani aktywnego spędzania czasu. Na rowerzystów czeka wiele różnorodnych, rozbudowanych i ciekawych tras. Ponadto w miejscowości znajdują się również korty tenisowe, gdzie można wypożyczyć sprzęt i pograć z rodziną oraz przyjaciółmi.

Rewal posiada bardzo ładny i wypełniony w maksymalnym stopniu deptak. Znajdziemy na nim stoły do cymbergaja, stoiska z lodami, restauracje, stoły do bilarda i wiele więcej. Miejscowość jest stosunkowo niewielka, a dzięki temu wszędzie jest blisko – zarówno na plażę jak i do centrum. Turyści szukający adrenaliny mogą udać się do parków linowych, których w okolicach jest kilka, przez co każdy znajdzie odpowiednio dostosowany do własnych umiejętności tor. Rewal to bardzo przyjazna miejscowość, w której każdy, niezależnie od wieku, może wypocząć oraz wyszaleć się korzystając z wielu atrakcji.

Rewal

rewaldeptak